Categories
Last viewed
Manufacturers

Karrier

Jelenleg az alábbi poziciókra várunk jelentkezőket:

1.Áruszállító, raktáros munkatárs.

Az áruszállító és raktáros munkatárssal szembeni elvárásaink

- Középfokú iskolai végzettség (min. érettségi)
- Önálló munkavégzés, rugalmasság
- Nagy munkabírás, jó stressztűrő képesség
- Jó kapcsolatteremtő készség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Számlázó programokban való jártasság
- targonca vizsga előny

Az áruszállító és raktáros munkatárs feladatai:

- beérkező áruk fogadása átvétele tételesen
- a raktárba beérkezett áruk elrakodása
- a kiszállításra kiírt termékek összekészítése
- az összekészített áru kiszállítása
- a kiszállításhoz használt teherautó gondos tisztán tartása
- a raktár tisztán tartása

Munkaidő: H-P 8.00-tól 16.00-ig

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Mindig új kihívások
  • Cafeteria

Amivel foglalkozunk:

  • Tork mosdóhigiénia termékek ( Kéztörlők, toalettpapírok, folyékony szappanok )
  • Takarító és tisztítószerek
  • Takarítóeszközök
  • Vileda Professional eszközök
  • Élelmiszeripari kefék padlósúrolók
  • és még több nagy gyártó terméke

Partnereink:

  • Szállodák, Panziók
  • Éttermek, cukrászdák ( egyéb vendéglátással foglalkozó intézmények )
  • Közintézmények ( Iskolák, Óvodák, Szoc. otthonok )
  • Egészségügyi intézmények
  • Kivitelező cégek

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az  allas@siposhigienia.hu  e-mail címre.

1 darab

TEXT_ADDED_CART