Categories
Manufacturers

Karrier

Jelenleg az alábbi poziciókra várunk jelentkezőket:

1. Raktáros -áruszállító munkakörbe, teljes munkaidőben munkatársat keresünk keszthelyi telephelyünkre

Feladatok:

- a beérkező áru tételes átvétele
- az áru szortírozása raktárban
- a beérkezett rendelések alapján az áru összeszedése
- áru előkészítése szállításra
- a raktár rendezettségének folyamatos biztosítása
- a rábízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata
- együttműködés a vevőszolgálattal és a kiszállításban dolgozó kollégákkal
- helyettesítés vagy nagy mennyiésű megrendels esetén az áru kiszállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- jó állóképesség, terhelhetőség
- önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel egyaránt
- pontosság, megbízhatóság, diszkréció
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
- azonnali munkakezdési lehetőség
- egy műszakos munkarend

Előnyt jelent:
Targonca vezetői jogosítvány
Logisztikában szerzett tapasztalat
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését kérjük külde el fényképes Önéletrajzát az allas(kukac)siposhigienia.hu e-mail címre.

1 darab

TEXT_ADDED_CART